فراخوان مسابقه ساخت انیمیشن کوتاه TRIARTIST

فراخوان مسابقه ساخت انیمیشن کوتاه TRIARTIST
CategoriesEvents, News

فراخوان مسابقه  TriArtist

مسابقه ترای‌آرتیست مسابقه ساخت انیمیشن و طراحی‌ست که از سال 97 با هدف ایجاد انگیزه و شناخت بهتر توانایی‌های هنرمندان استودیو هورخش هرساله برگزار می‌شود.

امسال نیز طبق روال هرسال این مسابقه بصورت ساخت انیمیشن کوتاه در نرم‌افزار Toon Boom برگزار خواهد شد با این تفاوت که امسال این رویداد به صورت عمومی برگزار و شرکت برای همه علاقه‌مندان به صنعت انیمیشن آزاد است. شرکت تون بوم به عنوان اسپانسر در برگزاری این رویداد در کنار ما خواهد بود و هدایای ویژه و دوره‌های رایگان آموزشی در طول رویداد به همراهی و همکاری آن‌ها به علاقه‌مندان و برگزیدگان تقدیم خواهد شد.

تون بوم یک شرکت کانادایی‌ست که در سال 1994 تاسیس شد. این شرکت در ساخت نرم‌افزارهای انیمیشنی و تولید استوری برد تخصص دارد. نرم‌افزار تون بوم در بیش از 130 کشور جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و انیمیشن‌هایی مثل انیمیشن سینمایی باب اسفنجی، سری سیمپسون‌ها، سری فمیلی گای و … در این نرم افزار تولید شده‌اند.

این دوره از مسابقات فقط مختص هنرمندان استودیو نخواهد بود و همه هنرمندانِ علاقه‌مند می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

شرایط مسابقه

  • ساخت انیمیشن بصورت آنتولوژی خواهد بود. آنتولژی، Anthology ، به شیوه ای از همکاری هنرمندان گفته می‌شود که در آن هنرمندان با موضوع و چارچوبی واحد به خلق اثر هنری می‌پردازند. به این ترتیب که آثار بصورت مجزا به دست ما می‌ر‌سند و سپس همه آن‌ها بهم متصل می‌شوند که در نهایت یک اثر واحد خلق خواهد شد.

سناریو انیمشن‌ها به این صورت است که:

  •  از سمت راست تصویر یک سکه وارد تصویر شده با تکنیک و استایل شخصی و ایده شما اتفاقاتی برایش رقم می‌خورد و سپس از سمت چپ تصویر خارج می‌شود. (سکه به عنوان اتصال دهنده بین انیمیشن‌ها عمل می‌کند.)
  • سکه دقیقا از مرکز تصویر در سمت راست وارد شده و از مرکز تصویر در سمت چپ خارج می‌شود.  
  • اثر شما باید بین 5 تا 10 ثانیه باشد.
  • خروجی ویدئو ارسالی باید در ابعاد 1080 در 1920 افقی با فرمت mp4 باشد.
  • برای ساخت انیمیشن فقط مجاز به استفاده از نرم‌افزار تون بوم هستید.
  • مهلت ارسال آثار 20 دی ماه 1400
  • امکان تولید به صورت بصورت گروهی نیز وجود دارد.

آثار خود را به آدرس triartist@hoorakhshstudio.com  ارسال کنید.

 جوایز:

برای نفرات اول (داخلی و خارجی): یکسال اشتراک رایگان نرم افزار تون بوم هارمونی 21 و استوری برد پرو + یک جلسه دو ساعته خصوصی با تونی راس Tony Ross یکی از اساتید و هنرمندان حرفه‌ای تون بوم + سه دوره ریگان به انتخاب خود از مدرسه انیمیشن هورخش

نفرات دوم و سوم(داخلی و خارجی): یک جلسه دو ساعته خصوصی با تونی راس Tony Ross یکی از اساتید و هنرمندان حرفه‌ای تون بوم + دو دوره ریگان به انتخاب خود از مدرسه انیمیشن هورخش